ПЕРЕМОЖЦІ

ІІІ Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Серебряная нота» на призи газети «Вечерняя Одесса»

ГРАН-ПРІ

Бойченко Матвій (віолончель)

Дитяча музична школа № 9 ім.В.Сокальського м.Харків (викладач Діанова Алла Костянтинівна, концертмейстер Досужа Наталія Іванівна)

Спеціальність «Віолончель»

1 місце – не присуджено
2 місце – Подольська Ольга, КПНЗ «Дитяча музична школа № 7 м.Одеси» (викладач Григор’єва Оксана Миколаївна, концертмейстер Стебловська Аліна Олександрівна);
3 місце – Черенков Лев, дитяча музична школа №2 м.Миколаїв (викладач Домуз Надія Василівна, концертмейстер Пилипенко Ольга Йосипівна);

Спеціальність «Скрипка»

1 місце – Тімофєєв Василь, КПСМНЗ «Дитяча музична школа №1 ім.Л.Бетховена»
м. Харків (викладач Свічкаренко Володимир Миколайович, концертмейстер Продоус Євгенія Русланівна);
2 місце – не присуджено;
3 місце – Ряхіна Анна, КПНЗ «Дитяча музична школа № 13 м.Одеси» (викладач Бімбас Наталія Максимівна, концертмейстер Смирнова Наталія Федорівна).

Дипломанти:

– Безусова Олександра, КПНЗ «Дитяча музична школа № 7 м.Одеси» (викладач Георгієва Ірина Сергіївна, концертмейстер Стебловська Аліна Олександрівна);
– Косяков Артем, дитяча музична школа №4 м.Херсон (викладач Карбовніченко Тетяна Борисівна, концертмейстер Карпова Валентина Вікторівна).

Спеціальність «Фортепіано»

1 місце – Мішкурова Софія, КПНЗ «Дитяча школа мистецтв №5 м.Одеси» (викладач Яцинюк Ольга В’ячеславівна);
2 місце – Картузов Юрій, КПНЗ «Дитяча музична школа № 1 м.Одеси» (викладач Клюшніченко Ірина Анатоліївна);
3 місце – Сєда Орина, ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв», Донецька область (викладач Бондаренко Лариса Миколаївна);

Дипломант:

Гєнова Євгенія, дитяча музична школа м.Болград, Одеська область (викладач Нєнкова В.М.).

Грамота за професіоналізм та підготовку лауреата конкурсу:

– Діанова Алла Костянтинівна, дитяча музична школа № 9 ім.В.Сокальського м.Харків;
– Григор’єва Оксана Миколаївна, КПНЗ «Дитяча музична школа № 7 м.Одеси»
– Домуз Надія Василівна, дитяча музична школа №2 м.Миколаїв;
– Свічкаренко Володимир Миколайович, КПСМНЗ «Дитяча музична школа №1 ім.Л.Бетховена» м. Харків;
– Бімбас Наталія Максимівна, КПНЗ «Дитяча музична школа № 13 м.Одеси»;
– Яцинюк Ольга В’ячеславівна, КПНЗ «Дитяча школа мистецтв №5 м.Одеси»;
– Клюшніченко Ірина Анатоліївна, КПНЗ «Дитяча музична школа № 1 м.Одеси»
– Бондаренко Лариса Миколаївна, ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв», Донецька область.

Грамота за професіоналізм та виконавську майстерність:

– Досужа Наталія Іванівна, дитяча музична школа № 9 ім.В.Сокальського м.Харків;
– Стебловська Аліна Олександрівна, КПНЗ «Дитяча музична школа № 7 м.Одеси»;
– Карпова Валентина Вікторівна, дитяча музична школа №4 м.Херсон;
– Продоус Євгенія Русланівна, КПСМНЗ «Дитяча музична школа №1 ім.Л.Бетховена» м. Харків.

Спеціальні призи за краще виконання конкурсного твору:

– Мішкурова Софія (фортепіано) К. Майденберг-Тодорова «Чародій»;
– Косяков Артем (скрипка) О.Гоноболін «Размышление»;
– Подольська Ольга (віолончель) О.Польовий «Ноктюрн».